exwino logo
exwino logo

تریدر اکسوینو شوید

اگر ترید حرفه‌ای ارز دیجیتال هستید و میتوانید با ارائه سیگنال به دیگران سود برسانید، به جمع تریدرهای اکسوینو بپیوندید و درآمد دلاری کسب کنید.

licens

مزایای همکاری به عنوان تریدر سیگنال

licens

ثبت سیگنال پیشرفته

رابط کاربری ساده و کاربردی ثبت سیگنال، سرعت شما را در ثبت و اشتراک‌گذاری سیگنال‌ها افزایش می‌دهد. کاربران بدون خطا، سیگنال‌های شما را به راحتی دریافت می‌کنند.

licens

کسب درآمد از طریق دریافت حق اشتراک

کسب درآمد در اکسوینو از طریق دریافت حق اشتراک سیگنال‌های VIP است. در صورتی که کاربران حق اشتراک شما را خریداری نمایند، مبلغ آن در حساب شما ذخیره می‌شود و بعد از اتمام دوره یک ماهه حق اشتراک به حساب شما واریز می‌شود.

licens

دریافت آمار پیشرفته تریدهایتان

برای ارزیابی سیگنال‌ها، فرض می‌کنیم که آنها به صورت واقعی معامله شده اند و بعد از بسته شدن هر سیگنال، گزارش آمار و ارزیابی شما به روزرسانی می‌شود. مدت زمان به روز رسانی هر گزارش متفاوت است، که داخل آن نوشته شده‌است.

نحوه اعتبار سنجی

برای تریدر شدن حساب ارزیابی را فعال کنید و داخل آن سیگنال ثبت کنید.

این حساب یک حساب دمو برای ثبت سیگنال است که تمامی کاربران می‌توانند برای ارزیابی سطح ترید خود از آن استفاده نمایند. جزئیات اطلاعات حساب ارزیابی شما خصوصی است و به هیچ عنوان در اختیار دیگران قرار نمی‌گیرد.

نحوه فعالسازی حساب ارزیابی

برای فعالسازی حساب ارزیابی کافی است، دو فرم مشخصات تریدر و اطلاعات تریدر را تکمیل نمایید.

راهنمای تکمیل مشخصات تریدر در اکسوینو

حساب ارزیابی، حسابی است که همه‌ی کاربران میتوانند آن را فعال کنند و در آن سیگنال‌ ثبت کنند و سطح تریدهای خود را ارزیابی کنند. اگر در حال یادگیری ترید هستید و یا می‌خواهید استراتژی جدیدتان را تست کنید می‌توانید از حساب ارزیابی استفاده نمایید. این حساب کاملا رایگان است، و معاملات انجام شده در آن مجازی است. اطلاعات این حساب خصوصی است و در اختیار کسی قرار نمی‌گیرد.

یکی از ویژگیهای جذاب حالت ارزیابی این است که در بخش رنکینگ، می‌توانید عملکرد خود را با بقیه تریدرها مقایسه کنید و از نظر کسب بازدهی رتبه‌ی خود را ببینید.

کارشناسان اکسوینو برای اعتبار سنجی کاربرانی که می‌خواهند تریدر اکسوینو شوند، از این حساب استفاده می‌کنند.

حساب مدیریت سیگنال، در واقع حالت ارتقا یافته حساب ارزیابی است. تریدرهایی که توسط کارشناسان تایید شوند، حساب ارزیابی آن‌ها به حساب مدیریت سیگنال تبدیل می‌شود. معاملات و آمار این حساب عمومی است و کاربران می‌توانند جزئیات این حساب را مشاهده کنند و اشتراک آن را خریداری نمایند.

پس از ارتقا حساب، حساب ارزیابی حذف شده و تمامی اطلاعات در حساب مدیریت قابل رویت است.